DOFINANSOWANIA NA TERENIE WOJ. ŚLĄSKIEGO

Łączymy z energią – montaż instalacji oze na terenie zachodniego subregionu województwa Śląskiego to nowy program mający na celu walkę z wysokim zanieczyszczeniem powietrza na terenie gmin miast Jastrzebie-Zdrój, Żory, Rybnik, na terenie gminy Godów, Rydułtowy, na terenie gminy Marklowice, Pszów, Racibórz, Wodzisław Śląski oraz na terenie gminy Krzyżanowice. Beneficjantami programu są obiekty mieszkalne w których zmianie ulegną instalacje produkujące energie cieplną na potrzeby własne, instalacje C.W.U. oraz instalacje produkujące energię. Program niewątpliwie przyczyni się do znaczącej poprawy komfortu życia lokalnej społeczności. Do dofinansowania zakwalifikowało się ponad 1200 budynków których obejmie montaż aż 1468 instalacji OZE. Realizacje przedsięwzięć już się rozpoczęły. Montaże mają się zakończyć do końca 2021r. Jest nam niezmiernie miło poinformować iż znaleźliśmy się wśród zatwierdzonych instalatorów.  Lista dostępna jest na stronie operatora programu.

laczymy z energia
laczymy z energia

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych sąsiadów postanowiliśmy przygotować specjalną ofertę na mikroinstalacje fotowoltaiczne objęte powyższym grantem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych realizacją do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny tutaj lub email: biuro@pstrade.pl

Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, system przygotowany wprost pod program spełniający wszystkie kryteria techniczne, uczciwą cenę i profesjonalny montaż.