Zakres naszych usług

Zajmujemy się zarówno dostarczeniem i wykonawstwem instalacji OZE jaki wynajmem sprzętu transportu bliskiego. Zakres naszych usług to:

  • dostawa komponentów fotowoltaicznych
  • dostawa ogrodzeń
  • dostawa i montaż przydomowych instalacji fotowoltaicznych na terenie woj. Śląska, Małopolski, Opolskiego i Łódzkiego
  • dostawa i montaż przydomowych pomp ciepła typu powietrze woda do celów CWU oraz CO na terenie woj. Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego
  • usługa palowania konstrukcji wsporczych pod naziemne instalacje fotowoltaiczne oraz barierki energochłonne
  • wynajem urządzeń transportu bliskiego o udźwigu od 2.5T do 5T marki Manitou oraz Yale.
  • obsługa formalno-prawna

Zapraszamy do współpracy.

Masz pytanie na które nie potrafisz znaleźć odpowiedzi?

Jesteś we właściwym miejscu, opisz swój problem lub idee a my odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe

Potrzebujesz porady w doborze instalacji?

Jesteś zainteresowany mikroinstalacją fotowoltaiczną, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się jaki system zastosować czy 1 fazowy czy może 3 fazowy? Jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze? Wyślij nam kilka informacji o planowanym systemie oraz jego miejscu montażu, a my dopasujemy instalacje do twoich potrzeb

Korzystasz z lokalnej dotacji na fotowoltaike?

Jeżeli korzystasz z lokalnego programu grantowego lub uczestniczysz w programie łączymy z energią to jest nam niezmiernie miło poinformować, że znajdujemy się na oficjalnej liście wykonawców. Nasze systemy spełniają wszystkie wymogi techniczne większości projektów w kraju. Jako profesjonalny wykonawca zrealizujemy każdego rodzaju system zachowując przy tym zdrowy rozsądek cenowy.

Spotkaj zielonych profesjonalistów

Jako uczestnik wielu programów dotacyjnych oraz doświadczony instalator dbamy o ciągłe podwyższanie jakości swoich usług. Nasze systemy wykonujemy w oparciu o kilkuletnie doświadczenie zdobyte na arenie międzynarodowej jaki i wspieramy się polskimi normami SEP. Instalacje wykonujemy zachowując najwyższą staranność oraz zgodność z zasadami sztuki budowlanej.

Wyślij zapytanie

Opisz dokładnie co Cię interesuje